День знань

1 вересня у закладі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив здобувачів освіти, батьків та вчителів про початок нового навчального року. На лінійці були присутні здобувачі освіти 1, 5, 11 класів та гості: керуюча справами виконавчого комітету Бобровицької міської ради Сонець Наталія Миколаївна та консультант комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» Карнашенко Олена Григорівна.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 19 дітей, які переступили поріг нашого закладу, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Директор освітнього закладу Юрченко Ірина Миколаївна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним здобувачем освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. Присутніх на дійстві вітали казкові герої, лунали пісні та щирі слова дітлахів.

Здобувачі освіти  2-4, 6-10 класів провели перші уроки,  присвячені 30-й річниці Незалежності України та екскурсії пам’ятними місцями нашого міста.

Урок – подорож «Україна – наша Батьківщина» проведений у 2 класі, з метою доповнити і поглибити знання учнів про Україну, як державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною. Діти активно працювали в парах, об’єднувалися в групи, колективно створювали віночок із квітів. В кінці уроку виконали пісню “Моя родина – Україна”. Кожен отримав нові знання, гарний настрій, бажання вчитися.

1-й урок для здобувачів освіти 5 класу пройшов у формі екскурсії “Моє рідне місто”. Діти відвідали пам’ятні місці нашого міста, згадали тих людей, які поклали своє життя в роки Другої світової війни, воїнів-афганців, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників АТО, героїв Небесної Сотні. П’ятикласникам сподобалася екскурсія в краєзнавчому музеї.

8 клас. Квест «Україно! Ти для мене диво!»

Перший урок для здобувачів освіти 9 класу пройшов на тему: ” Щоб у серці жила Батьківщина: до Дня Незалежності України”.

З метою ознайомлення з основними історичними подіями становлення державності України, формування національної свідомості, почуття поваги, гордості за Батьківщину; виховання любові і поваги до України, її символів та історії, для здобувачів освіти 10 класу перший урок пройшов у вигляді подорожі “30 років! Україно! Ти в мене єдина!”.

11 клас.