День знань “Ми одна сім’я, одна родина!”

Закінчилося літо. Настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань. День знань – це щось більше ніж просто початок осені. Це свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями.  Під урочисті оплески присутніх  на майданчик перед навчальним закладом перша вчителька  та одинадцятикласники, на чолі з класним керівником,  вивели поповнення шкільної родини. З величезними букетами, стояли першокласники, слухаючи побажання й настанови,  і самі,   затинаючись від хвилювання, розповідали вивчені з батьками вірші.За доброю традицією на свято першого дзвоника завітали почесні гості: голова райдержадміністрації Микола Супрун та помічник народного депутата Миколи Рудьковського Валентина Ганжа.

Пом’янули хвилиною мовчання  патріотів «Небесної  сотні» та учасників АТО, які загинули за нашу свободу й незалежність.

Теплі слова вітань лунали  від директора школи Л.В. Любенко, яка побажала першокласникам, аби вони сміливо крокували країною знань.

Святковий настрій усіх присутніх підтримали пісні у виконанні ансамблю дівчат, Терес Юлії, учениці 9 класу, Терес Катерини, учениці 7 класу. Сюрпризом для першачків став виступ козака й козачки (Удод Максим і Кисленко Ніколь), які зачитали Наказ славних воїнів Війська Запорізького та вручили його учням. Чарівна Королева Знань (Шило Ольга) привітала з святом  та подарувала першачкам символічний ключ знань.

Право дати перший дзвіник було надано  учню 11 класу Севастьянову Олександру та учениці 1 класу Макаренко Ріті. На такій урочистій ноті свято першого дзвоника було закінчено. Учнів школи,батьків та гостей запросили на перший урок на тему «Україна – єдина країна».