Відлетіло у вирій літо. Знову золотокоса осінь закликає дітей у клас. Традиційним святом День знань розпочалося життя у стінах рідної школи. В неділю 1 вересня святково одягнені діти прийшли привітати своїх учителів і рідну школу з Днем Знань.

Дорогих першокласників, їхніх батьків, гостей радо зустрів дружній педагогічний колектив. Теплі слова вітання з початком навчального року сказала директор школи Л.О.Оніщенко.

На святі були присутні гості: заступник міського голови Петько Лариса Віталіївна та начальник управління соціального захисту населення Томко Галина Миколаївна. У виконанні старшокласниць: Терес Юлії, Костюченко Ольги, Вакуленко Анни та молодших школярів: Терес Катерини, Даруги Ірини, Федоровської Марини та Ющенко Марини лунали пісні про школу, вчителів, дитиство та батьківький поріг. Севастьянов Олексасндр та Лимаренко Наталія зачарували всіх шкільним вальсом.

Цікавий діалог відбувся між першокласниками та незваними гостями Кляксою (Ющенко Марина), Лінню (Колінько Аліна) та Одним балом (Надолін Антон). Приємною несподіванкою для молодших школярів стали казкові герої Барвінок (Удод Максим), Попелюшка (Шило Ольга), Буратіно (Кудін Михайло) та Ромашка (Даруга Ірина). Вони не залишили малюків без подарунків: букваря, годинника, ключа Знань та дзвоника. Все це стане в пригоді маленьким школярикам.