Екскурсія у місто Львів

Нещодавно група учнів 7 та 10 класів відвідали “серце” Галичини – місто Львів. Під час 10-ти годинної пішоходної екскурсії “Старе місто” та “Підземелля” школярі відвідали багато історичних місць, зокрема побували біля Національного академічного театру Опери та Балету імені С.Кружельницької, у Будинку вчених на площі Ринок – яка є своєрідним музеєм під відкритим небом, де кожен будинок є пам’ятником архітектури і оповитий власною легендою, біля Національного університету імені І.Франка, відвідали Вірменський кафедеральний собор та собор Святого Юри.

Завершили учні свою екскурсію на Високому замку – пагорбі в самому серці міста, де ще раз з оглядового майданчика оглянули всі визначні місця у Львові. Втомлені, але надзвичайно щасливі учня повернулися до Бобровиці.