Гості до малечі

Святий Миколай, Різдво Христове, Новий рік – улюблені свята малечі. І, незважаючи на скрутні часи та воєнні дії в Україні, українські діти з нетерпінням чекають цих свят.

Напередодні Різдва Христового та Нового року до школярів початкової ланки завітали Санта Клаус ( А. Савон ), ельфи (К. Волошин, В. Лисенко, А. Марченко, С. Сидоренко), дирекція закладу. Санта Клаус та ельфи вітали дітей з прийдешніми святами, обдаровували усмішками, гарним настроєм, цукерками.

Учні, допитливими оченятами, спостерігали за ними. Потім жваво обговорювали з учителями: “Справжні вони, чи ні?” У класах ще довго панувала атмосфера доброзичливості, радості, любові до рідного краю, віри у перемогу і щасливе майбутнє України.

Нехай же Новий 2024 рік принесе українцям довгоочікувану перемогу, радість спокій і мир у кожну оселю, добробут чесним людям. Для дітей нехай він буде “солодким” і фантастичним, мирним й феєричним.

Слава Україні!