Кольори веселки змінюють настрій, розпалюють творчу думку, змушують діяти, заспокоюють.
Саме за допомогою різнобарвних пазлів проходив «Кольоровий тиждень гімназії». Вчителі та здобувачі освіти зробили тиждень справжнім святом. Кожен день мав свій колір і тематику. Головним правилом було бути в одязі або мати елемент одягу саме такого кольору, який носив той чи інший день, та створення і презентація кольорової композиції.
Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів, учнів допоможуть зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» повинен пройти на високому емоційному підйомі. Щоб посмішки не сходили з обличчя дітей. Щоб ходити до школи, за їх думкою, стало цікавіше.
ВІВТОРОК
Зелений колір символізує розвиток, розум, дорослішання, молодість, це колір весни, природи, надії та нового життя. Крім цього, може означати і заздрість, хворобливість, слабкість.
Зелений колір – колір трави, символ природи, молодості, плодючості, краси і радості, ствердження життя, миру. — Білі купави у «листі зеленім» у баладі Міцкевича втілюють віру поета у свій народ, у продовження його життя, нове відродження, мирне вільне існування.
Що символізує зелений колір в Україні?
Зелений – символ природи і молодості; він –«міст» між двома протилежними кольорами веселкового спектру -гарячим червоним і холодним синім. А тому виступає кольором надії на злагоду, мир і спокій.
Салатовий вважається улюбленим кольором людей, які володіють владним характером і досить цинічним поглядом на життя і відносинами між статями. Такі люди люблять придушувати, начальствувати не тільки на роботі, але і в сім’ї.
СЕРЕДА
Чорний колір має асоціації із темрявою, ніччю, зі смертю, у релігійній символіці – із Сатаною та гріхом. У позитивному розуміння він асоціюється зі стриманістю, відмовою від розкошів, із лаконічністю, модою, владою та розкішшю.
ЧЕТВЕР
Жовтий колір — носій величезної сили Сонця, символ захисту й надії. На Близькому Сході його вважають кольором успіху і процвітання, у Японії — символом мужності й аристократизму, у Єгипті й Азії — трауру та смерті, в Індії — прибутку й успішної торгівлі. У Західній Європі жовтий означає радість і щастя.
Що означає жовтий колір в Україні?
Жовтий – символ тепла, радощів і поваги. Це – колір золота і стиглого колоса, через які він уособлює Сонячне світло. Він – колір Божественної величі та слави, тому в жовтих або золотих ризах правлять Службу Божу не тільки по неділях, але й в дні, приурочені пророкам, апостолам і великим святим.
П’ЯТНИЦЯ
Синій — це колір передає безпеку, спокій, захист та здоров’я. Блакитний колір передає впевненість і спокій. Це дуже популярний колір, коли справа доходить до використання його в певних областях або продуктах. Наприклад, ювелірна або навіть поліцейська форма.
Що символізує синій колір?
Синій– символ вірності, задуми, довір’я і безкінечності. Як безконечними бачиться морська далечінь і небесна глибина. Він настільки серйозний, що аж холодний.
Блакитний – близький за духом синьому кольору, символізує благородство, ніжність і вірність, і легкий сум через розуміння конечності прекрасного і неповторного в людському житті та недосяжності вічного, як недосяжна небесна блакить… Синій– символ вірності, задуми, довір’я і безкінечності.
Завершення тижня пройшло на високому емоційному підйомі, співпало із Всесвітнім Днем усмішки. Вчителі дружньо, з ентузіазмом, на одній хвилі з дітьми працювали, щоб посмішки не сходили з обличчя.
Акція «Зроби добру справу — допоможи хоча б одній людині усміхнутись»