Акція з безпеки дорожнього руху «Засвітись! А як засяєш – про життя своє й оточуючих подбаєш!»

З метою запобігання випадків травмування дітей у вечірній час доби на дорогах, формування знань, умінь і практичних навичок безпечної поведінки у закладі організована і проводиться профілактична акція з безпеки дорожнього руху «Засвітись! А як засяєш – про життя своє й оточуючих подбаєш!». Вчителі закладу охоче взяли участь з своїми вихованцями.

Соціальний педагог Маткасимова Н.М., педагог-організатор Полякова Л.П. беруть участь у конкурсі відеоробіт «Будь помітним на дорозі».

Куриленко Л.І. за запропонованою тематикою створила презентацію.

Дітковська О.В. працює над проєктом «Флікер для пішоходів – це важливо».

Вчителі трудового навчання, класоводи, класні керівники виготовляли та продовжують виготовляти з дітьми флікери. Переглядали мультфільм «Флікер», проводили бесіди, екскурсії до проїжджої частини, перехрестя, пішохідного переходу. Проводили конкурс стіннівок «Важливість носіння світловідбиваючих елементів в темний час доби».

Десятикласники на уроці трудового навчання ( учитель Полякова Л.П.) виготовили світловідбиваючі наліпки та дізналися багато цікавого про флікери. Здобувачі освіти взяли активну участь у конкурсі малюнків “Безпечна дорога” та виготовили стіннівку “Флікер”, де детально розповідається про необхідність дотримуватися правил пересування у нічний час з використанням світловідбиваючих засобів .

Учні 2 класу переглянули відеоролик “Стемніло – почепи флікер”, прослухали повідомлення “Флікери – чому це важливо!”, розучили пісню про флікер.

Здобувачі 9 класу переглянули та обговорили ряд відеороликів з даної теми та створили тематичну презентацію “Флікер, без сумніву, – знак дорожнього руху!

Вчителі музики розучували пісні про дорожній рух.

Вихователі ГПД  Маткасимова Н.М. та Лисенко Л.М. виготовили буклет «Поради батькам. 5 способів використання світловідбиваючих стрічок», Макаренко Д.М. виготовила леп-бук «Флікер дітям купуйте, батьки! Нехай на дорозі їх бачать водії».

Керівник клубу європейських відносин «Союз» провела конкурс «Міс Флікеркиня» та конкурс-дефіле «Ми помітні на дорозі».

Адміністрацією закладу проведена робота з батьківською громадськістю щодо важливості носіння світловідбиваючих стрічок. 80 браслетів придбали батьки для своїх дітей.

Пішохід практично не помітний особливо в похмуру погоду, в сутінки. Більшість наїздів транспорту відбувають через дії такого пішохода-невидимки, відбуваються зіткнення транспорту або наїзди його на різні перешкоди. Застосування світловідбивачів пішоходами більш ніж в 6,5 разів знижує ризик наїзду транспортного засобу на пішохода в темний час доби.