Прийшла весна. Пора, коли розквітають перші весняні квіти. Хоч за вікном накрапав дощик, але у Бобровицькій школі №2 15 березня зібралося багато гостей, щоб насолодитися святом «Міс Весна».

Чарівні дівчата: Вакуленко Анна (10 клас), Лесенко Марія (9 клас), Литвинова Дарина (8 клас), ЛагерєваВікторія (8 клас) прекрасно виступили на конкурсі.

А оцінювало учасниць журі у складі: Боровик Т.В., практичного психолога школи, Ющенка Р., випускника нашої школи 2012 року, та Кантарьова А., постійного гостя нашої школи.

Конкурсантки представили себе у конкурсі «Візитка», де всі дізналися про їх уподобання, хобі. Прекрасними піснями, танцями, випічкою були зачаровані всі присутні глядачі тажурі.

У конкурсі «Ерудит» було багато цікавих запитань з історії, народознавства. Дівчата глибоко розкрили свої потенціали, і показали чудові результати.

Цікаво, весело, впевнено провели свої конкурси Аня Вакуленко «Сапер» та «Пантоміма»,. Лесенко Марія провела цікавутанцювальну естафету з кульками, Литвинова Дарина провела також цікавий конкурс«Крокодил», а Лагерєва Вікторія «Смаколик».

Перемогуу конкурсіі титул «Міс Весна», здобула Вакуленко Анна, але наші конкурсантки всі отримали чудові подарунки та весняні квіти. А святковий вечір продовжився дискотекою.