Місячник правових знань

Цього року протягом жовтня в навчальному закладі проходив місячник правових знань, метою якого є виховання свідомого, добросовісного і законослухняного громадянина і патріота держави.

В початкових класах проведено конкурс малюнків «Права очима дітей», виховні бесіди «Насильству – НІ!».

Вчитель правознавства Адаменко Т.А.  провела “Юридичний батл” (10 клас), усний журнал “Еволюція прав людини”  (9 клас),  «круглий стіл»  за темою «Основні права і обов’язки сучасного громадянина України» ( 11 клас), конкурс стіннівок “Права людини” (8-11 класи), вікторини для учнів 5-7 класів,  юридичні консультації для батьків, інформурок “Інтернет – друг та ворог” ( 5 клас).

До місячника правових знань у 6 класі проведено   Бесіди: «Учень має право…», «Чи виконую я свої обов’язки?», «Взаємні права та обов’язки батьків і дітей», правознавча вікторина.

З ціллю підвищити загальний рівень знань учнів з проблем прав людини та дитини сформувати загальний рівень знань правової свідомості учнів соціальний педагог Наталія Маткасимова за допомогою класовода 4-А класу Людмилою Шило та вихователем Діаною Макаренко провели  виховний захід. Педагоги показали важливість знань добувачами освіти їхніх права та обов’язків, підвищили загальний рівень знань учнів з проблем прав людини та дитини. Діти передивились відеопрезентацію, створили власноруч леп-бук.

В рамках проведення місячника правових знань для здобувачів освіти 10 класу було проведено: круглий стіл “Знаю свої права – захищаю своє життя”, правовий ринг “Підлітки мають знати свої права”, бесіда “Громадянська, адміністративна та кримінальна відповідальність”. Також виготовлено інформаційний вісник “Що таке булінг?”.

Для здобувачів освіти 8-10 (вікова категорія: 14-15 років) було проведено анонімне анкетування на вивчення обізнаності своїх прав та обов’язків. Результати наведено нижче

Росинська Г.Г. провела правовий екскурс у 10 класі «Ти людина – отже, маєш права». Здобувачі освіти ознайомилися із літературою на правову тематику, говорили про права, а також про свої обов‘язки.