Місячник “Увага! Діти на дорозі”

З метою проведення цілеспрямованої роботи зі здобувачами освіти щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних те естетичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами від несподіваних травм, а також підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань збереження безпечної життєдіяльності населення в закладі проведено місячник «Увага! Діти на дорозі» з 09.09 по 30.09.2022.

Класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором закладу проведено: конкурс малюнків «Дорожні знаки», перегляд онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху, а, переглядаючи презентацію, повторення Правила дорожнього руху, перегляд онлайн-уроків «Безпека на дорозі», індивідуальні бесіди з батьками щодо запобігання дорожньо-транспортного травматизму серед дітей, заборони їздити на велосипедах до 14 років, бесіди «Безпека на дорозі – безпека життя», «Ми свідомі пішоходи», «Будь уважним на дорозі», «Веселий світлофор».
З нагоди місячника до закладу було запрошено дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №2 Ніжинсього районного відділення поліції ГУНП в Чернігівській області Кобельчук І.О., яка провела по класах інформаційний урок «Увага! Діти на дорозі» та нагадала основні правила поведінки на дорозі.

Будьте уважні та обережні!