Місячник “Увага! Діти на дорозі”

З метою проведення цілеспрямованої роботи зі здобувачами освіти щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних те естетичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами від несподіваних травм, а також підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань збереження безпечної життєдіяльності населення в закладі проведено місячник «Увага! Діти на дорозі» з 09.09 по 30.09.2022.

Класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором закладу проведено: конкурс малюнків «Дорожні знаки», перегляд онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху, а, переглядаючи презентацію, повторення Правила дорожнього руху, перегляд онлайн-уроків «Безпека на дорозі», індивідуальні бесіди з батьками щодо запобігання дорожньо-транспортного травматизму серед дітей, заборони їздити на велосипедах до 14 років, бесіди «Безпека на дорозі – безпека життя», «Ми свідомі пішоходи», «Будь уважним на дорозі», «Веселий світлофор».
З нагоди місячника до закладу було запрошено дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №2 Ніжинсього районного відділення поліції ГУНП в Чернігівській області Кобельчук І.О., яка провела по класах інформаційний урок «Увага! Діти на дорозі» та нагадала основні правила поведінки на дорозі.

Будьте уважні та обережні!

м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги, 155

Перейти до вмісту