Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

В перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти.

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі. Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов’язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров’я та добробут учнів. Звіт ЮНЕСКО у 2019 році засвідчив, що з проявом булінгу зустрічається майже кожна третя дитина, а кожен 10-ий учень стає жертвою кібер-залякування. З нагоди цієї дати у закладі освіти педагог-організатор Полякова Л.П. провела інформування по класах “Ми проти насилля”, здобувачі освіти переглянули відеофільм “Доброта врятує світ”