Міжнародний день боротьби зі СНІДом

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість ВІЛ-інфікованих в Україні досягає 500 тисяч осіб, тобто 1% всього населення.


З метою відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом щорічно в нашій школі організовуються заходи, спрямовані на привернення уваги до проблеми бурхливого розповсюдження ВІЛ-інфекції в Україні, підвищення поінформованості дітей про небезпеку ВІЛ та про можливості попередження інфікування. У цьому році у навчальному закладі були проведені: загальношкільна акція “Стрічка порозуміння” (1-11 класи) , інформування (докладно про ВІЛ та СНІД) (5-11 класи).


Працівниками психолого-соціальної служби школи проведено анкетування “Перевір свої знання про СНІД” (10клас); бесіду “ВІЛ: шляхи зараження і способи захисту”; відеолекторій “Дітям про СНІД від лікаря Панацейкіна”(3,4 класи), мозковий штурм “Що ти знаєш про СНІД?”


Учителем основ здоров’я Дітковською О.В. був проведений тренінг “Твоє майбутнє в твоїх руках” (10-11 класи). Класними керівниками проведені: виховна година “Жити в світі, в якому є ВІЛ” (11 клас); бесіди “Профілактика ВІЛ-інфекції” (7-8 класи), “Єдиноправильний вибір на користь здорового способу життя” (5-6 класи).
Представником соціальної служби показана презентація про небезпеку ВІЛ.

Перейти до вмісту