21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру 🕊

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

З метою долучення до Міжнародного дня миру, в нашому закладі проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти: ранкові зустрічі (класовод Руденко Н.М.), перегляд інформаційних відеороликів «21 вересня – Всесвітній день миру» (класний керівник Круглова Т.М.), відео-презентацій «Міжнародний день миру» (класний керівник Адаменко Т.А.), “21 вересня – Всесвітній день миру”, перегляд та обговорення патріотичний відео та пісень (класний керівник Гришко І.П.), читання поезії на тему «Мій дім – це мій край на ім’я Україна», конкурс віршів про мир, конкурс плакатів «Хай буде мир в Україні» (класовод Жолак В.М.), конкурс малюнків «Ми за мир в усьому світі!», також здобувачі освіти долучилися до флешмобу «Ми маємо вільні крила, бо ми з України», створення відеоролика «Міжнародний день миру» (педагог-організатор Полякова Л.П.).

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!🕊🕊🕊

Перейти до вмісту