21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.

До Дня рідної мови в 6, 7, 8 класах проведено інформування, діти переглянули відеопрезентації та завдання вікторини (вчитель української мови Таміла Круглова).

У 5, 9, 10, 11 класах проведено квест «День рідної мови», діти з радістю розв‘язували завдання та брали участь в конкурсах (вчитель української мови Ганна Прокопенко).

Вихователь ГПД 1-2 класів Валентина Баран разом з бібліотекарем закладу Галиною Росинською та класоводом 1 класу Наталією Руденко проведи годину спілкування «Мово рідна! Звучи в ріднім домі!».

4-А клас з допомогою вихователя ГПД Діаною Макаренко виготовили лепбук «Наша мова калинова».

У 3 класі класоводом Вірою Жолак, вихователем ГПД Ларисою Лисенко проведено годину спілкування до Дня рідної мови. Здобувачі освіти читали поетичні перлинки про мову, розгадували ребуси, шаради, загадки, переглядали відеоролики.

У 2 класі класоводом Ларисою Миненко проведено годину спілкування «Мова – душа народу».