З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого, починаючи з 2002 року, в школі проведено ряд заходів.

На загальношкільній лінійці учениці 11 класу Мандрик В. та Вакуленко А. читали вірші та афоризми про мову, закликали присутніх взяти все найкраще з надбань наших предків, щоб відродилася і розквітла Україна.

У 9 класі проведено мовно-літературний конкурс “Найрозумніший”. Гра складалася з трьох турів, у яких брали участь 6 учасників: Присняк М., Чалюк М., Прокопенко В., Абрамян К., Фещенко В., Адаменко А. Переможцем супер-гри стала Адаменко А.  Інформування по класах “21 лютого – Міжнародний день рідної мови” провели члени гуртка виразного читання.

Виховний захід “Я люблю Україну” проведено для учнів 10 класу. Старшокласники змагалися у семи раундах за першість знання про свою країну, традиції та звичаї, рідну мову. Переможцем шоу стала команда у складі: Лесенко Ю., Севастьянова О., Зазимко М., Бабенко І.

У великій силі слова, у його здатності виражати людську сутність, у тому, яким є небезпечним і шкідливим “суржик”, оскільки засмічує мову, переконалися учні 6 класу на усному журналі “Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив”.

Тож хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво – рідна мова.

Перейти до вмісту