Міжнародний день захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – свято, яке стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

В цей день неймовірне дійство для дітей відбулося в центрі нашого міста. Учні 4 класу нашого закладу разом із класним керівником Н.М.Руденко та вихователем Н.М.Маткасимовою взяли участь у пригодницькому квесті «Пошук скарбів». Наша команда піратів з стрічками синього кольору пройшла першою усі завдання та знайшла карту. Діти отримали хороший настрій і позитивні емоції, відчули радість спілкування, активно приймали участь у танцях з аніматорами.

Також на центральній площі міста для дітей була організована концертна програма, учасниками якої були й учні нашого закладу.

Після перегляду концерту з задоволенням діти малювали яскраві малюнки на асфальті. Втомлені, але задоволенні від свята та перемоги діти по дорозі додому іще раз згадали увесь день, якій залишиться у спогадах назавжди.