Молодь обирає здоров’я

З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам у 10 класі педагогом-організатором закладу проведено вікторину – конкурсу „Молодь обирає здоров’я”. Негативний вплив соціальних мереж, проблеми маніпулювання свідомістю дитини через соціальні мережі  обговорювали здобувачі освіти. У вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?» діти  показали  високий рівень знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я навколишніх, принципів формування здорового способу життя серед дітей та молоді; обізнаність про ВІЛ/СНІД, інфекції, раціональне харчування, правильний фізичний режим.  Захід пройшов цікаво та весело, багато нової інформації отримали  учасники  зібрання.

Молодь обирає здоров'я