Мораль – права – ми

В школі з 01 жовтня  проходить місячник права. В наш час актуальними залишається питання щодо реалізації прав людини в українській державі. Адже громадянське суспільство базується на  дотриманні закону.

Цю важливу тему обговорили учні 11 класу на засіданні круглого столу. Значну увагу  було  приділено  значимості прав дитини та їх реалізації в Україні.

Свої  глибокі знання з  правознавства показав призер районної олімпіади з предмету Калініченко Вадим.

У шкільній бібліотеці створено куточок права “Правове виховання в школі”. Вихованці закладу мають можливість ознайомитися з правами та обов’язками школярів та літературою на правову тематику.

З метою запобігання право,порушень серед школярів відбулася зустріч учнів 2-4 класів з працівником кримінальної міліції, Мовчан Юлією Вікторівною. Вона познайомила учнів з правилами безпечної поведінки в школі, на вулиці, в громадських місцях, розповіла про види правопорушень і їх наслідки.