26 квітня – одна з найтрагічніших дат в історії нашої держави. У пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму і викреслити його із нашої пам’яті неможливо.

22 квітня в 10 класі була проведена виховна година “Чорнобиль – скорбота пам’яті людської”, де учні вкотре пригадали трагічні події історії Чорнобиля, переглянули презентацію, читали поезію, вшанували хвилиною мовчання героїв трагедії. У 9 класі проведено круглий стіл “Білий птах Чорнобиля”. Розпочався захід-реквієм “Земля рідна, понівечена скрипко моя”. В ході заходу учні розповідали легенди, вірші, активно обговорювали питання: “Який урок нам дав Чорнобиль”. На завершення героїв трагедії вшанували хвилиною мовчання.