26-27 грудня  в нашій школі відбулися новорічні свята. Новорічна атмосфера захопила всіх, адже Новий рік – одне з найбільш довгоочікуваних, таємничих, «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.

Взяти участь у дивовижних  новорічних  пригодах  Оленки запросили наймолодших школярів  під керівництвом учителя початкових класів  Руденко Н.М. 

Заходи

Учні 2 – 4 класів із захопленням спостерігали за дивовижними змінами у житті Зіроньки та Гномика, які трапилися з ними, саме у новорічну ніч. Ролі казкових героїв майстерно виконали молодші  школярі, яких підготувала педагог-організатор  Полякова Л.П.

Звичайно, не обійшлося на святі без Діда Мороза та Снігуроньки у виконанні Тарасенка Романа  (11 клас) та Мандрик Вікторії  (11 клас).

Школярів середньої ланки розважали: ведучі – Крупинський Дмитро та Кисленко Вікторія, Новий рік – Поліщук В’ячеслав, Принцеса – Сніжана, Король  – Удод Максим, Королева – Терес Катерина, Міліціонер – Шевчук Артем, Дід Мороз – Севастьянов Олександр, Снігуронька – Костюченко Ольга.  Лунали пісні у виконанні   дівчат 6 класу Велігурсьої  Тетяни та Кобельчук Ілони. Підготувала учасників дійства педагог-організатор Полякова Л.П.

Увечері учні 7-10  класів полонили глядачів магією вечорів на хуторі  біля Диканьки: співали, ворожили, займалися рукоділлям. Підготувала  новорічну виставу учениця 9 класу Адаменко Анна.

Новорічна ялинка, веселий сміх, бенгальські вогні – усе це робить нас добрішими, лагіднішими один до одного, і тому новорічна атмосфера залишається незабутньою.

З наступаючими Новорічними та Різдвяними святами вітає всіх  колектив школи.  Бажаємо  веселих свят, гарного настрою, здійснення  мрій та задумів і гарних канікул.

Перейти до вмісту