Весело і яскраво пройшли новорічні свята у школі. Новорічний ранок по класах підготували: у 1 – 3 класах класоводи Жолак В.М., Шило Л.М., Руденко Н.М., а у 4 класі педагог-організатор Полякова Л.П. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігурки.

Учні 5-7 класів подорожували казкою з дідом Морозом (Крупинський Д.), Снігуронькою (Пікож Д. )та казковими героями. Новорічну виставу підготувала педагог-організатор разом з учнями 5, 6 класів. Лунали пісні, цікаві ігри додали святкового настрою. Батьки та учні з задоволенням подивилися танок у виконанні учнів 7 класу.

Новорічний вечір, який підготували одинадцятикласники, запам’ятався глядачам і учасникам яскравими виступами та веселою ігровою програмою. Пролунало на вечорі і традиційне привітання від Діда Мороза та Снігурки, ролі яких виконали Шаповал Володимир (11 клас) та Шило Ольга (8 клас).