Охорона природи – обов’язок кожного громадянина

Краса природи неповторна. Але природні багатства вичерпні, тому людина повинна користуватися ними розумно, дбайливо.

З метою прищеплення любові і виховання відповідального ставлення до природи, навколишнього світу, до тварин у 8 класі Куриленко Лідія Іванівна, класний керівник, провела виховну годину “Червона книга України. Тваринний світ Червоної книги”.

Учні говорили про красу природи, її мешканців, про різноманітність тваринного світу і, про необхідність його збереження. Дуже сподобалася дітям бліц-вікторина, переможцями якої стали Адаменко Анна і Шаповал Володимир. Цікаві і змістовні повідомлення про Червону книгу підготували Чалюк Михайло і Борисенко Дмитро. Екскурсію-подорож у світ тварин провели Литвинова Дарія, Присняк Марина. Фещенко Вікторія та Нагула Ігор.

Оскільки наше життя нерозривно пов’язане з природою, то ми постійно повинні примножувати її багатства і берегти її красу, залишивши чарівним світ для нащадків.