Операція “Чистий мікрорайон”

 Волонтери – це люди, які дійсно мають  “щире серце”, адже вони витрачають свій час заради високої мети, отримують від цього задоволення. Волонтерство не завжди потребує великих капіталовкладень. Це справа, яка потребує, в першу чергу, ініціативності.     

Добру справу з метою збереження чистоти довкілля території колишнього цукрозаводу зробили учні нашої школи. Ініціатором цього дійства виступила класний керівник 6 класу Юрченко Ірина Миколаївна. Працювали з дітьми також учитель трудового навчання Лось Ніна Григорівна та вчитель фізичного виховання Ніколаєнко Сергій Олександрович.   

Берізки, які посадили випускники  поблизу  школи,   на території  міської ради,  заросли бур’янами та стали загальним сміттєзвалищем.   Учителі школи організували учнів 6, 8-10 класів на активну діяльність. Школярі вирубали кореневі паростки, знесли хмиз до купи, прибрали сміття та навантажили для вивезення. Технікою забезпечив “Міськдобробут”. Березовий гай набув привабливого вигляду. Хочеться вірити в те, що жителі мікрорайону високо оцінять працю дітей і бережливо будуть ставитися до краси природи.

Перейти до вмісту