У останній день навчання  у нашій школі  відбувся  Осінній бал.

Святковий зал цього вечора перетворився на справжній осінній листопад – на вікнах – багряне листя, стіни обнизані осіннім різнобарв’ям впереміш із червоними, жовтими, блакитними та зеленими кульками. Під ногами – справжні кучугури листків, що здіймалися від кожного несміливого подиху, кожного  руху. Біля входу напис – «Осінній бал – 2013». І ось довгоочікувана мить для учнів 8 класу. Вони вперше підготували вечір. А провели його восьмикласники у вигляді  суду над Осінню.

Цю прекрасну пору року  Осінь (Присняк Марину) засуджували за негоду, дощі, листопад. Адвокат  Осені  (Лимаренко Наталія) захищала її від нападів  прокурора (Юлії Надоліної). Свідки двірник (Борисенко Дмитро), поетеса (Шавера Оксана), подруги (Ковчун Катерина та Заболотня Карина) допомогли судді  (Лілі Олійник) виправдати цю пору року. Багато цікавих конкурсів, змагань провів ведучий свята Поліщук В’ячеслав.

Лунали зворушливі пісні  про осінь у виконанні Вакуленко Анни, Дорошенко Альони та Костюченко Ольги. Кульмінацією дійства  стало обрання Короля та Королеви балу (Присняк Марина та Московко Сергій). Дебют старшокласників вдався на славу.

А завершився вечір святковою дискотекою.