Останній день 2021 року роботи закладу насичений подіями

«ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

У присутності керуючої Благодійною Організацією «Благодійне Товариством «ДОБРО» Тетяни Вознюк , директора закладу Ірини Юрченко, заступників директора з навчально-виховної роботи Наталії Данченко, Юліїї Надоліної, батьків Світлани Кириченко та Альони Полякової відбулося засідання за «круглим столом» на підтримку зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.

Також Тетяна Андріївна детальніше ознайомила батьків з метою та планами проєкту «Мої права, коли я хворію». Здобувачам освіти 5 класу, Олександру Кириченку та Віті Мельничук, надала в користування ноутбуки. Діти отримали смаколики, зробили фото біля новорічної ялинки.

«За благодійну діяльність»

З видатною місією до закладу завітав оператор відділення обліку мобілізаційної роботи Першого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Старший сержант Крикун Віталій Миколайович.

За дорученням командира в/ч А0495 О. Зіневича, Віталій Миколайович вручив Тетяні Вознюк пам’ятну медаль «За благодійну діяльність» та Подяку.

Поклик душі тендітної жіночки Тані — волонтерство, а це — відповідальність, терпимість, добровільна нелегка справа, спрямована на допомогу тим, хто цього потребує.

Від величезного букету квітів очі волонтерки засяяли, а потім наповнилися сльозами радості, гордості за свого чоловіка Сергія Вознюка та всіх воїнів, які оберігають нашу Батьківщину.