31 травня в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пролунав Останній дзвоник. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу здобувачів освіти та вчителів. Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством.

Чеpез кapaнтинні oбмеження у закладі організовано святкову лінійку для 1-го, 9-го та 11-го класів, в інших класах свято проходило в класних кімнатах.

З теплими словами на адресу всіх присутніх виступила директор закладу Юрченко І.М., яка вручила почесні грамоти та листи подяки. Пролунали вітальні слова в адресу дев’ятикласників від класного керівника Гришко І.П.

Здобувачі освіти 2 класу (класовод Жолак В.М.) провели урок-свято «Зустрічаймо канікули». Учні аналізували пройдені миті шкільного  життя під час перегляду презентації «Ми-другокласники», «малювали мрію» на листочках, брали участь у грі «Це небезпечно! Пам’ятай!», читали вірші, співали пісні, відгадували загадки на шкільну тематику, були учасниками конкурсу «Чи виховані ми?».

Для учнів 3-А класу класовод Шило Л.М. провела виховну годину “Здрастуй, літо!”. Підвели підсумки навчання, пройшли всі сходинки “безпечних канікул”, влаштували веселий пікнік.

У 3-Б класі (класовод Надоліна Ю.А.) було проведено квест-гру «Школа – територія знань, творчості, вихованості, поваги». У квесті 5 станцій, на кожній з яких учні виконували певні завдання. Здобувачі освіти відповідали на запитання активно та з радістю. На останок поділилися своїми планами на літні канікули та враженнями від навчального року. В кінці прозвучав останній дзвінок.

В 4 класі (класовод Руденко Н.М.) відбулося свято «Прощавай, початкова школо» в ігровій формі. До платформи Вокзалу прибув швидкий поїзд «04 – Учнівський експрес». Діти знаходяться на вокзалі прощання, прощання з початковою школою. У віршованій формі пригадують кращі хвилюючі моменти проведені разом. Виконуються пісні, діти самі проводять уроки математики, читання, виховну годину. Звертаються до тих, хто був поруч з ними щодня, ділив радість і розчарування – до вчителів. Щиро дякують батькам за підтримку і що завжди були поряд. Звучить мелодійно малиновий дзвін останнього дзвоника.

Для учнів 5 класу прощання із ще одним шкільним роком пройшло під назвою “Ура! Канікули! До побачення, школо!”. Діти виконували завдання “Чарівної квітки”, відповідали на питання вікторини “Я – знавець рідної школи”, висловили побажання однокласникам, цитували вірші, співали пісні.

Для здобувачів освіти 6 класу був проведений урок «Останній дзвоник – свято незвичайне».

Протягом уроку учні святкували досягнення і пригадували все, що сталося за минулий навчальний рік. Діти писали і малювали на запропоновану літеру алфавіту те, що вони вивчили впродовж року. Готували лист-подяку про тих людей, хто зробив їхній навчальний рік особливим. Пригадували найкращі моменти за рік. Розігрували лотерею ввічливості, наприклад, “найбільше мені подобається в тобі…”, “найбільше я ціную в тобі…”, “мені найбільше запам’яталося, як ти…”.
Визначали “Людей року” серед своїх однокласників за такими номінаціями: “вірний друг”, “хороший помічник”, “завжди піднімає настрій”, “опора і надійність”, “найсерйозніший”, “посмішка року”, “вартовий таємниць”, “всезнайка”. Вирощували дерево майбутнього – на листочках писали плани на наступний рік. Планували відпочинок мрії. Урок завершився святковим тостом – Учні стояли в колі і висловлювали свої думки: цілі на наступний рік, побажання однокласникам, улюблений спогад. Після того, як всі висловились, піднімали келихи і привітали одне одного з закінченням року.

В 7 класі (класний керівник Коваленко К.С.) проведено  квест «Наша школа».

Останнім часом досить популярними формами організації дозвілля у закладі стали ігри-квести. Вони допомагають розвивати , як фізичну активність здобувачів освіти, так і розумову. Діти із захоплення виконували різноманітні завдання квесту. У квесті взяли участь 2 команди: Переможці та Відважні. Завдання здобувачам освіти після виконання всіх етапів квесту – знайти ключ до слова-відгадки. У кінці гри діти отримали грамоту та відшукали слово-відгадку “Канікули”.

Проведено виховний захід у 8 класі, присвячений Останньому дзвонику. Командний дух, нестандартні завдання дуже сподобались вихованцям. Креативно вирішувались непрості завдання: під музику провести зарядку, зробити спільне, цікаве, позитивне фото, заспівати пісню, скласти вірш для випускників та ін. Завершили захід наповненням конверта мрій. Кожен вихованець написав своє побажання.

В 10 класі (класний керівник Куриленко Л.І.) проведено квест-гру «Пошук шкільного дзвоника». Під час гри здобувачі освіти відшукували шкільний дзвоник, щоб він сповістив про закінчення навчального року та початок відпочинку. Під час квест-гри учні проявили свої спортивні, музичні, поетичні, фотографічні та творчі вміння. Пригадали кращі моменти проведені разом. Подякували класному керівникові за турботу та любов. В кінці пролунав останній дзвоник.

Щиро вітаємо усіх учасників навчального процесу із святом останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непросторого шкільного року!

Для здобувачів освіти останній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо їм добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнені, що, повернувшись восени до закладу, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, постійну самоосвіту, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

Бажаємо усім нових успіхів, життєвих сил і натхнення!