Пізнай, прийми і руку протягни!

Сьогодні достатньо широкий розвиток в Україні отримав волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби Збройних сил України, добровольчих загонів, переселенців із зони проведення АТО і т.д. Учні нашої школи постійно надають посильну допомогу нашим воїнам. Лідери 9 класу запропонували провести у школі збір макулатури. Зібрані кошти були використані на придбання ліків для наших солдат. Не залишися байдужими всі школярі . Учні малювали листівки, малюнки, плакати, робили янголят, голубів миру та інше. Все це передали волонтеру Гребеножко Ірині Миколаївні, яка тримає постійний зв’язок з 41 танковою дивізією. Маленька підтримка від дітей з великими серцями дуже важлива нашим воїнам. Слава Україні! Героям слава!