Правила безпеки знай: у біду не потрапляй!

15 березня в кабінеті безпеки Бобровицької гімназії для 5 та 6-Б класів проведено виховну годину “Правила безпеки знай: у біду не потрапляй!”.

Після перегляду відеопрезентації, під час якої здобувачі освіти розгадали ребус “цивільний захист”, склали асоціативний кущ до слова “Надзвичайна ситуація”, провели гру “ТАК чи НІ”, розглянули цікаві безпекові ситуації “Дії при землетрусі”, “Укуси кліщів” тощо, цікаво пройшло практичне ознайомлення із зонами “пожежної безпеки”, “поліції”, “домедичної допомоги”, “газової служби”, яке провела класний керівник 5 класу Інна Гришко. Діти з великим захопленням одягали каски рятувальників, протигази, навіть гумові чоботи, які на своєму віку бачили не одну пожежу, тримали в руках брандспойт – для з’єднання пожежного рукава і подачі води. Враження неперевершені…

Про пізнавальне значення такої виховної години свідчить підсумкова вікторина, на всі питання якої було дано змістовні відповіді. П’ятикласники та шестикласники з нетерпінням чекають аналогічних уроків безпеки, які дають зрозуміти одне: безпека життєдіяльності у руках кожного, щоб не потрапити в біду, треба вчити і знати правила безпеки.

Перейти до вмісту