семінар

Районний семінар заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів

8 листопада 2012 року на базі Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар заступників з виховної роботи та педагогів- організаторів з питань учнівського самоврядування. Вихованці школи радо зустріли гостей щирими привітаннями.

Присутні із задоволенням переглянули презентацію учнівського самоврядування, яку підготувала педагог-організатор школи Полякова Лариса Петрівна. Вона детально розкрила діяльність Шкільної президентської служби, а лідери презентували роботу міністерств.

Засідання лідерів учнівського самоврядування з теми “Учнівське самоврядування в площині становлення особистості” пройшло у вигляді тренінгу. Учні висловили свої думки та бачення про учнівське самоврядування школи, яке допомагає стати особистістю через лідерську активність.(Провела педагог-організатор Полякова Л.П.)

У 6 класі класним керівником Карнашенко Оленою Григорівною був проведений просвітницький тренінг “Краса і велич символів державних”, на якому вчитель ознайомила з історією державної та народної символіки, прищепила любов до народних традицій.

Класні керівники 5, 7-10 класів підготували “Веселий ярмарок українських страв”, де учні демонстрували запашний куліш та славнозвісний український борщ, пухкенькі ароматні варенички, хлібобулочні вироби Бобровицького хлібзаводу.

Гості мали можливість познайомитися з субкультурами, побувавши в музеї воскових фігур, де екскурсоводи детально розповіли про виникнення та життя стиляг, панків, готів, скінхедів, хіпі та геймерів. Організатор цього дійства – Полякова Лариса Петрівна.

Підвела підсумки семінару методист районного відділу освіти Орел Світлана Василівна.

Перейти до вмісту