Швидше, вище , сильніше!

Глибокі корені має  поширення  в Україні  олімпійських ідей.  З 15 по 19 вересня відбулися спортивно-масові заходи: олімпійський урок “Швидше, вище, сильніше!”,  свято  “У пошуках олімпійського вогню”,  естафета “Веселі старти”, конкурс “Олімпійська листівка”,  що в результаті стали святом спорту, здорового способу життя.

Учні старших класів підготували реферати   на теми історії спорту. 17 вересня пройшли змагання “Козацькі розваги”, де діти продемонстрували свої уміння з таких видів спорту як: гімнастика, футбол, баскетбол. У результаті змагань перемогла дружба. Капітани команд отримали грамоти за активну участь в заходах на загальношкільній лінійці.

Вихованці школи  мали чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога.