Сторінками життя Великого Кобзаря – Тараса Шевченко

Тарас Шевченко – символ честі, правди і безстрашності , великої любові до людини. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були  думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.  У нашій школі вшановують пам’ять великого митця щорічно. До 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря   було проведено ряд  заходів.

Світлий образ сина України,  пісенність   його віршів, самовіддану любов до свого народу висвітлили учні  10 класу на виховному заході “Провісник долі України”. Кохання для поетів є наймогутнішим і найсвітлішим стимулом  для життя і творчості, найяскравішим проявом внутрішнього єства. Під час літературно-музичної композиції  “Гілка печалі у долі Шевченка”  учні перегорнули  декілька сторінок особистого життя  Кобзаря, торкнулися гілки печалі  й кохання  в його долі.  Учасники дійства декламували твори Тараса Шевченка.

У 9 класі була проведена виховна година у вигляді усного журналу “Вічна пам’ять тобі, Тарасе! Вічне слово тобі, Кобзарю – це данина пам’яті  великому поетові -правдоборцю”. Одну за одною діти гортали сторінки журналу, згадуючи поета – художника, поета – митця слова, поета – борця за волю України.

Свято “За те шануємо Шевченка , що він за Україну дбав” (4 клас) підтвердило,  що Шевченко належить  до найулюбленіших поетів, адже з цим іменем сьогодні тісно пов’язані Україна та українці.

Цікаві факти про Тараса Шевченка пригадали учні 6-7 класів, взявши участь у вікторині.   

Творча група школярів стала учасником  акції учнівської молоді “Безсмертний, як саме життя”. Вічна нетлінна творчість  геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячих  людських сердець. І так буде, доки існуватиме наша Україна.

Перейти до вмісту