Світ моїх захоплень

З метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей у школі була організована виставка творчих робіт “Світ моїх захоплень”, у якій взяли участь учні 5-11 класів. Представлені вихованцями роботи розкрили різносторонні інтереси дітей. Учні створили оригінальні роботи, використовуючи техніку квілінгу, паперопластики, бісероплетіння, оригінальними були малюнки, виготовлені власноруч ляльки-тільди.

Активну участь у виставці взяли учасники гуртка “Умілі руки”. Вони представили свої найкращі роботи.

Творчість потребує посидючості, терпіння, працьовитості. Діти навчаються планувати свою роботу, розподіляти час, виробляють уміння бачити прекрасне, намагання самому створити щось гарне, надзвичайне.