Святий Миколай до нас завітав

Новий рік – найулюбленіше казкове свято.

Ніхто так щиро   не чекає на Новорічне свято, на чарівні перетворення та пригоди, як наші діти. Саме тому до проведення новорічних заходів та ранків у Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2  з дітьми та юнацтвом особливе ставлення.

До дня святого Миколая в 1 класі, вихователем ГПД Макаренко Д.М., було проведено квест «Чарівна книга  Миколая». Здобувачі освіти активно та весело виконували поставлені перед ними завдання:  запалювали зорі на нічному небі, вирішуючи приклади, розгадували загадки про зимові свята, виконували руханку, виготовляли чобіток для подарунків та співали пісеньку про святого Миколая. Після проходження квесту на діток чекав приємний, смачний  сюрприз. Святий Миколай передав їм цілий мішок солодких смаколиків.

Маткасимова Н.М.  провела в групі продовженого дня виховну годину для учнів 3–А та 4 кл. Хлопчики та дівчатка не тільки почули повчальну легенду про Святого, але й взяли участь у святкових вікторинах та іграх. Робили поробки власноруч та співали пісні, розповідали вірші та підготували танок янголів. Демонстрували також гру на музичному інструменті – бандурі. Святий Миколай роздавав усім смачні подарунки.  Всі діти отримали великий заряд позитиву та гарного настрою і по-справжньому відчули, що бажане свято нарешті наближається!

Перейти до вмісту