Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом. Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Рясніють квіти, сяють посмішки і друзів навкруги багато. Адже в перший день осені діти йдуть до школи, і свято першого дзвоника є ваажливим для всіх школярів. На урочисту лійку прийшли гості Літо (Даруга Ірина) та Осінь (Федоровська Марина), які привітали школярів з святом. Пролунало напутнє слово директора школи Любенко Л.В., яка вручила Похвальні листи кращим учням закладу.

Вже за традицією бажають вдалого навчального року козаки (Дерій Дмитро, Стрельцов Валентин та Крупинський Дмитро). Перша вчителька Жолак В.М. та батьки благословили дітей хлібом-сіллю .

Розпочали навчальний рік першим дзвоником учениця 1 класу Саша Колоног та випускник Борисенко Дмитро.