Тиждень природничих наук

У період з 22.02.2021 по 25.02.2021 у нашому закладі освіти пройшов тиждень природничих наук. Протягом цього періоду відбулися заходи, які сприяли підвищенню інтересу здобувачів освіти до предметів природничого напрямку.

Тиждень природничих наук розпочався із відкриття виставки “Скарбниці Деметри”, учні ознайомились із походженням культурних рослин.

Здобувачі освіти 7 класу взяли активну участь у географічній грі “Хочеш пізнати світ – вивчай географію”

Учень 10 класу, учасник МАН, Мусієнко Артем, представив презентацію наукового дослідження на тему “Дослідження зразків питної води децентралізованого та централізованого водопостачання мікрорайону закладу освіти”.

Хіба бувають діти, яких не цікавить космос? Діти знайомляться з сузір’ями зоряного неба.

Учнівський колектив 10 класу презентував проектні роботи на тему “Карнавал країн Латинської Америки”.

Школярі 6 класу здійснили мандрівку в країну Кросвордію (розгадування природничих кросвордів).

Здобувачі освіти 8 класу здійснили відеоподорож “Марш парків” (заповідники України).

У 5 класі  відбувся конкурс малюнків на тему “Моя планета – Земля” та проводилась міні-вікторина розгадування ребусів та анаграм.

Здобувачі освіти 8 класу брали участь у вікторині “Людина – цар природи” та в історичному калейдоскопі “Видатні хіміки XIX-XX століття та їх відкриття”.

У 9 класі проведений учительський лекторій “Хімія у таблицях і формулах”.

Десятикласники презентували власні міні-розповіді на тему “Як я використовую знання з хімії у власному житті”, ділились з однокласниками власним досвідом.

За підсумками тижня природничих наук було виявлено певне коло інтересів здобувачів освіти для планування і проведення заходів у наступному навчальному році. Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення географії, біології, хімії, екології; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуалних здібностей дітей.