Творча обдарованість Бобровиччини

Кожен регіон України має свої унікальні традиції, культурні надбання та талановитих людей. Сьогодні особливим приводом для гордості мешканців Бобровиччини стало свято “Творча обдарованість Бобровиччини – 2024”, яке відзначилося масштабністю та розмаїттям талантів.

Програма свята була надзвичайно насиченою та різноманітною. Вона включала концерт, ярмарок та комунікативні заходи. Особливої уваги заслуговував ярмарок, де були представлені вироби ручної роботи та мистецтва. Бобровицька гімназія за гарною традицією теж взяла участь у святі, представивши свої роботи на продаж. Всі виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.

Хотілося б відзначити, що на свято завітали іноземці та на мить поринули в українську культуру. Представники Бобровицької гімназії подарували їм на згадку український вишитий рушник та побажали гарного настрою.

Свято “Творча обдарованість Бобровиччини – 2024” залишило незабутні враження у серцях всіх, хто був причетний до його організації та проведення, а також надихнуло багатьох на нові творчі звершення.

Перейти до вмісту