Ти вічний біль – Афганістан…

14 лютого у школі були  проведені заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав з нагоди 25-ої річниці виведення  військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

На лінійці учням школи нагадали про ті трагічні часи ведучі Присняк Марина та Чалюк Михайло. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Випускник нашої школи Микола Басанько воював  у Афганістані. Учні школи пам’ятають мужнього юнака, який загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. На стіні школи прикріплена меморіальна  дошка, де вигравірувано ім’я Героя.

У музеї школи діяла виставка “Афганістан живе в моїй  душі…”. Учні вкотре переглядали фотографії воїнів-інтернаціоналістів, які пішли з життя молодими, але назавжди залишилися  в наших серцях. Періодичні видання 1980-х  нагадали нам про події  тих років.

Класні керівники провели по класах тематичні виховні години, уроки пам’яті.