23-29 травня – Тиждень безпеки дорожнього руху

Впродовж тижня класними керівниками, класоводами, педагогом-організатором, бібліотекарем, вихователями ГПД нашого закладу було проведено ряд заходів, а саме: низку тематичних бесід «Будь обережним на дорозі», «Більше правил знаємо – лихо оминаємо», «Безпека на дорозі – безпека життя»;
конкурс малюнків «Будь обережним на дорозі!»; онлайн відео-зустріч із представником Національної поліції України; ігор «Я на вулиці. Я у транспорті»; онлайн-урок обережності «Вулиця не місце для гри», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність»; вікторини «До Країни дорожніх знаків»; бесіда з елементами вікторини «Твій друг – безпечний рух»; тренінгове онлайн-заняття «Коли вирушаєш в путь – завжди обережним будь!»; урок – рольова гра про правила дорожнього руху «Маленька казка для великих дітей»; онлайн-уроки з безпеки дорожнього руху у рамках національного проєкту «Безпечна країна»; перегляд навчальних роликів, документальних фільмів, в яких висвітлюються правила безпеки дорожнього руху.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. Здобувачі освіти обговорили онлайн основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.