Тиждень безпеки дорожнього руху15-21 листопада.

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах з 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху (далі – Тиждень).

В рамках Тижня в закладі освіти проведено ряд заходів, а саме: виховні години  «Пам’ятай дорожні знаки!», «Пам‘ятай правила дорожнього руху!», «Безпечна країна!»; відео-заняття «Безпека велосипедиста»;  онлайн-уроки «Безпека дорожнього руху», «Правила безпеки з дорожнього руху», «Безпека на дорозі»; проєкт «Безпека на дорозі – безпека життя»; перегляд відео матеріалів «Увага! Діти на дорозі!», «Тиждень безпеки дорожнього руху»; онлайн вікторина про правила дорожнього руху; година спілкування «Будь уважним на дорозі!»; вікторина «Я – учасник дорожнього руху».

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Додаткові матеріали: