Тиждень дитячої книги

Кожного року в березні, під час весняних канікул,  в школі проводиться “Тиждень дитячої книги“. У цей період у навчальному закладі проходять масові заходи.

Велика увага приділяється  популяризації книги. Адже, книга-чудовий дивовижний витвір людського розуму. Вона стала для кожного із нас такою ж необхідною, як земля, як чисте небо над головою, як хліб. Навіть важко уявити, як би розвивалася людина, коли б не було винайдено книгу. 

Герої наших улюблених книжок завжди поруч із нами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі, витривалі, чесні, хитрі,енергійні… І вже від наших уподобань і смаку залежить, хто нам дорожчий, на кого хотілося б бути схожим, із ким цікаво, а з ким можна і посперечатись. 
Так буде завжди. Змінюються покоління, а мудрі книги живуть і знову вчать людей бути добрими, чуйними, справедливими.

У 6 класі був проведений бібліотечний урок «Мандруємо словниками від А до Я», де вихованці отримали корисну інформацію про довідкову літературу, повторили  правила користування . Цікаво презентували енциклопедії, словники, довідники Шило О., Удод М., ХарченкоМ., Шевчук А.. Костюченко А.Урок закінчився практичним завданням – роботою зі словниками.

Перейти до вмісту