Тиждень народознавства

Хто не знає свого минулого – не вартий майбутнього.

Сьогодні ми повертаємось до забутого, відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національний дух нашого народу. З цією метою в школі проведено заходи в рамках тижня народознавства. Педагоги розповідали учням про обереги України, народні традиції та звичаї, святкування зимових свят. Закріпили знання про вербу та калину, як символи України; розглянули давній український одяг; почули розповідь про український рушник та значення кольорів ниток на ньому.

У 7 класі було проведено бібліотечну годину “Козацькому роду – нема переводу” та виставку народознавчої літератури “Тут коріння мого роду”.

Прилучення дітей до народної творчості, мистецтва, участь вихованців у національних святах виховують естетичні почуття, розвивають художнє світобачення, наповнюють емоційну сферу дитини радощами.