Тиждень початкових класів

З 16 по 20 жовтня в нашому закладі проходив Тиждень початкових класів.

Мета проведення тижня початкових класів полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес дітлахів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля здобувачів освіти.

Створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, що сприятиме розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів; активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів.

У 1 класі проведені виховні заходи:
Понеділок – “День плюшевого ведмедика” та Інтелектуально – розважальна гра “Українські казки. Про корисні справи”.

Вівторок – діти досліджували “Абетку природи рідного краю”, переглядали книжки про пори року, досліджували життя ведмедів у лісі протягом 12 місяців.

Середа – день математики. Учні розвивали увагу, пам’ять, мислення в процесі виконання цікавих завдань. Було цікаво, працювали всі.

Четвер – діти побували в “Країні творчості та фантазії”.
П’ятниця – завершили тиждень початкового навчання спортивними розвагами . “З руханками – дружим, любимо їх дуже!”

Для здобувачів освіти 2 класу проведено виховну годину “На гостини до Вітамінки”. В гості завітали учні 1 класу

Для здобувачів освіти 3 класу організовано та проведено наступні заходи:

• День плюшевого ведмедика. Знайомство з історією виникнення плюшевого ведмедика. Перегляд мультфільмів “Дбайливі ведмедики. Країна добра”.
  • Виставка в коридорі “Ми любимо природу”.
  • Вікторина – презентація” Ми любимо природу”.
  • Математична країна з геометричних фігур.Складання малюнків з фігур – танграм. Розгадування ребусів.
  • “Змагаємось весело: естафетні ігри”.
  • Виставка в коридорі “Козацькому роду нема переводу”. Малюємо козаків – героїв мультфільмів.
  • У 4 класі:
  • Поринь у світ казковий разом з ведмедиком Тедді.
  • Година спілкування до Всесвітнього дня хліба “Зерна життя”
  • Вікторина “Нехай земля квітує всюди, природу збережемо,люди”
  • Усний журнал “Математична мозаїка”.