Тиждень початкових класів

З 18 по 23 жовтня 2021 року в нашому закладі пройшов Тиждень початкових класів.

Всі вчителі творчо і відповідально підійшли  до підготовки і проведення заходів Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні види діяльності, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

В 1 класі були проведені години спілкування «У світі математики. Вивчай граючись»  вихователем ГПД Баран В.О. та гра-аукціон «У світі точних наук» класоводом Руденко Н.М.,  де здобувачі освіти в ігровій формі розширили математичні знання, багато цікавого дізналися про світ країни Геометрії.

Особливо сподобалися ігри «Виклади фігуру», «Пазли». Кожну цифру купляли на аукціоні, а вона в свою чергу просила виконати завдання «Назви наступне число», «Яке число я задумала?». Всі залишилися задоволені.

У 4-Б класі проведено виховний захід «Мовне намисто».

У 4-А класі проведено годину спілкування «Юний математик».

Впродовж тижня вчителі та вихователі груп подовженого дня формували в молодших здобувачів освіти уявлення про цілісність навколишнього світу й місце в ній людини, розвивали пізнавальний інтерес до вивчення предметів математичного циклу, формували емоційно-ціннісне ставлення до навколишнього середовища. Навіть сором’язливі й не дуже активні діти залучалися до участі й виявляли свої таланти.