Тиждень права в школі

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у школі пройшов Єдиний урок на тему “Права людини” (1-11 класи) із роз’ясненням правових положень серед школярів.

Заходи тижня права

Були також проведені заходи інформаційного та виховного характеру:

• бесіди (“Наші права і наші обов’язки” – 7 клас, “Аз і Буки правової науки” – 1-4 класи);
  • виховні години (“Дитинство без насильства” – 5,6 класи, “Знай свої права, виконуй свої обов’язки” – 10-11 класи);
  • засідання “круглого столу” на тему “Ти – людина, отже маєш права” – 9 клас.

Правові знання продемонстрували учні на конкурсі малюнків “Захист прав дитини в Україні”. Соціальною службою школи проведено опитування “Чи захищені ваші права?”. Поновлені матеріали в куточку права “Феміда”. Бібліотекарем школи організовано виставку періодичної літератури про права людини.

Проведені заходи спрямовані на підвищення рівня правової культури, формування в учнів правосвідомості, що грунтується на визнанні людини як найвищої соціальної цінності.