19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Напередодні  цього дня  для учнів молодшої ланки було  проведено  свято «В гостях у Миколая», де діти дізналися про  його добрі вчинки, за які він був  зарахований до лику святих.

Зірки (Пікож Д., Сулімова Я.) та Ангели (Терес К., Даруга І., Федоровська М.) спустилися з неба , щоб розповісти про доброту  Святого Миколая. Діти побачили як готуються  до цього свята  в українських оселях.  Радо зустріли  вихованці  Святого Миколая (Удод М.), розповідали вірші, де висловлювали свої побажання щодо подарунків, вітали дорогих гостей та бажали миру , щастя і  здоров’я  всім присутнім.