Христос воскрес!” – десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.

Настала весна, і саме на цю пору припадає одне з найбільших свят – свято Великодня або Пасхи. Упродовж багатьох століть українці шанують цей обряд, тому що він символізує перемогу добра над злом. Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. У кожній родині його святкують. Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята.

Здобувачі освіти 1-11 класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 підготували святкову виставку під назвою «Великодні барви». Після світлого свята Пасхи учні, батьки, вчителі створили неповторні великодні композиції, писанки, віночки, кошики. Вестибюль школи майоріє барвами, які підіймають настрій свята Воскресіння Господнього.

Дорогі друзі, Щиро Вітаємо Вас із Світлим Христовим Воскресінням!!!

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, а яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа Ваша іскриться вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю.