20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. В закладі освіти відбулися тематичні заходи:  виховні години «20 листопада – Всесвітній день прав дітей», «Щасливе дитинство»; бесіди «Всесвітній день дитини»,  «Подорож у країну прав дитини»; тренінг «Дитинство під охороною закону»; презентація-консультація «Декларація прав дитини»; майстер-клас «Наше дитинство – кольорове»; онлайн-флешмоб «Я – дитина, я – мрію»; онлайн спілкування «20 листопада – Всесвітній день дитини»; перегляд презентацій «Я маю право», «Декларація дитини»; конкурсна програма «Всесвітній день дитини»; гра «Пошта казкових героїв».

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.