Всесвітній День Гідності проходить у символічний проміжок: з 21 листопада по 10 грудня.

24 листопада в нашому закладі відбулася виховна година з елементами подорожі “Ми вільні творити майбутнє: стежками гідності та свободи”, присвячений Всесвітньому Дню Гідності.
Під час заходу учні долали стежки:

• “Гідності” – з’ясували поняття «гідність» та які моральні якості належать гідній людині, пограли у гру “Гідно чи ні?”;
  • “Свободи” – з’ясували поняття “свобода”, створили асоціативний кущ, пограли в гру “Де живе свобода?”;
  • “Історична” – ознайомилися з подіями Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, з’ясували причини виникнення цих подій;
  • “Патріотична” – участь у вікторині “Що ви знаєте про Україну?”;
  • “Слави” – пригадали видатних людей, які творили історію нашої держави: Пилип Орлик, Володимир Великий, Леонід Кравчук, Тарас Шевченко, Павло Чубинський та інші;
  • “Мудрості” – складали вислови про гідність та свободу.

Під час виховного заходу були переглянуті відеоматеріали, що стосувались Дня доброти та толерантності.

В рамках підготовки і проведення виховної години учні 5-9 класів взяли участь в унікальному фестивалі “Розмалюй сердечко”: “готові” роботи були відправлені на спеціальну виставку в нью-йоркський офіс організації UNICEF.

Основне завдання заходу – показати, що доброта, толерантність, гідність, свобода – це поняття всього життя.

Завершився захід хвилиною мовчання “Пам’яті тих, чиє ім’я закарбоване навіки: ГЕРОЇ Бобровицької ТГ”