Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day).

Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища – це зазвичай «народна подія», яку супроводжують такі барвисті видовища, як вуличні мітинги, паради велосипедистів, «зелені» концерти, конкурси творів у школах, висадження дерев, кампанії з регенерації відходів, прибирання території та інші заходи. У багатьох країнах цю щорічну подію використовують для ініціювання дій на політичному рівні, а також як можливість підписати або ратифікувати міжнародні конвенції з охорони навколишнього середовища.

Цей день є прекрасною нагодою нагадати кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Дехто візьме за правило хоч інколи відмовлятися від поїздки на власному автотранспорті, хтось посадить дерево, а дехто просто не залишить слідів відпочинку на природі.

Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Перейти до вмісту