20 березня – Всесвітній день Землі.

20 березня, в день весняного рівнодення, у цьому році жителі нашої планети відзначають день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитись над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною і природою, об’єднатись заради миру і злагоди на Землі.

Учні гімназії також долучитися до святкування Всесвітнього дня Землі. Готувалися заздалегідь. Учні 6-А та 6-Б класів стали активними учасниками проекту “Земла-панета життя” і виготовили моделі сонячної системи. В день Землі була сформована виставка проектних робіт учнів. Також виготовили обереги з вербовими гілочками і подарували їх іншим класам. Здобувачі освіти Познайомилися із традиціями святкування дня Землі, брали участь у тренінговій вправі “Що Я можу зробити для Землі сьогодні”.

Проведені заходи зацікавили дітей, спонукала їх до відчуття власної відповідальності за мир, добробут на планеті Земля